Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Ековипускний - запроваджуємо нові традиції на користь природи

Ековипускний - запроваджуємо нові традиції на користь природи

Як відомо, за останні десять років вже стало традицією під час важливих подій випускати в небо повітряні кульки. Як правило, це випускні у дитячому садочку та школах, весілля та дні народження.

Але в цьому році учні загальносередньої школи поцікавились наслідками такої традиції, які досить жахливі.

  Красиві та яскраві кульки відлітають на велику відстань та все одно потрапляють на землю та до водойм, забруднюючи навколишнє середовище.

 Термін розкладу гумової кульки займає до 4 років, протягом яких являють собою смертельну небезпеку тваринам, птахам та морським мешканцям, адже їх приймають за їжу, що призводить до невтішних наслідків. 

Саме тому, діти почали привертати увагу дорослих та дітей до цієї проблеми. Вони закликають змінити шкідливу традицію на більш екологічну та дружню до навколишнього середовища. Як приклад, запропонували випускникам посадити дерева на шкільному подвір"ї. Погодьтесь, що дерева будуть не тільки прикрашати територію школи та дарувати тінь в спекотну літню жару, але й навіювати спогади про випускників багато років. 

Ідею ековипускних та відмову від повітряних кульок підтримали Міносвіти, Мінекології та МОЗ та багато навчальних закладів України. 

Дивно, що екологи не розділяють цієї стурбованості молодого покоління та акцентують увагу на шкідливості промислових підприємств, зазначаючи, що гума, з якою виготовляються кульки, не належить до небезпечних відходів. Але ми впевнені, що якщо зменшити викиди від діяльності та святкових подій людини, кожен мешканець нашої країни зможе врятувати не одне життя. 

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

Другие новости