Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • ХІІІ Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" розпочнеться вже на цьому тижні - 30 жовтня.

ХІІІ Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" розпочнеться вже на цьому тижні - 30 жовтня.

ХІІІ Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" розпочнеться вже на цьому тижні - 30 жовтня.

Запрошуємо всіх бажаючих на захід, який об'єднає постачальників товарів та послуг, операторів ринку HoReCa для обміну досвідом та отриманням нових знать і контактів.

Вже незабаром розпочнеться ХІІІ спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес". Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та отримати позитивні емоції, натхнення, нові знання і не тільки...

Саме тут Ви дізнаєтесь, що переробка харчових відходів в ресторані та готелі стає можливою завдяки уникальному обладнанню EcoVim! Саме Ваш проект можете стати першим закладом громадського харчування, яке зменшить викиди харчового сміття на 80% та буде переробляти його у корисне добриво або сировину для біо-палива!

Для впровадження інноваційної екологічної технології не треба вносити зміни в технологічний процес, не треба проводити тривалі навчання персоналу - розробник попіклувався про те, щоб EcoVim був легкий у підключенні та зручний у використанні.

Зацікавились?

Чекаємо на Вас з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року на ХІІІ спеціалізованій виставці "Готельний та ресторанний бізнес" за адресою: місто Лтвів, вул. Коперника, 17. Стенд компанії "Меледом Трейдерс" №42

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

Другие новости