Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Якщо Ви в пошуках нових ідей та натхнення, в процесі об'єднання колективу та впровадження соціальної відповідальності, або ж тільки замислюєтесь з чого почати - запрошуємо Вас на зустріч нового формату - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 2020! 

Якщо Ви в пошуках нових ідей та натхнення, в процесі об'єднання колективу та впровадження соціальної відповідальності, або ж тільки замислюєтесь з чого почати - запрошуємо Вас на зустріч нового формату - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 2020! 

Якщо Ви в пошуках нових ідей та натхнення, в процесі об'єднання колективу та впровадження соціальної відповідальності, або ж тільки замислюєтесь з чого почати - запрошуємо Вас на зустріч нового формату - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 2020! 

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020 створено для формування команди фахівців різних відділів, які зможуть швидко і ефективно розробити, впровадити екологічну концепцію бізнесу, підтримувати проекти КСВ, активно брати участь в просуванні і реалізації...

Прийшов час діяти! А щоб було максимально комфортно та результативно, радимо приєднатися до нас цілими командами. Реальні приклади, реальний досвід, реальні результати чекають на учасників ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ- 2020! А ще розіграші та подарунки!

Подія буде корисна для представників компаній, які впроваджують КСВ проекти, еко-проекти, проекти зі сталого розвитку бізнесу - керівників та спеціалістів відділів: корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), екології, закупівель, навчання персоналу, внутрішніх комунікацій, HR, PR, маркетингу, охорони праці.

Для учасників ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 2020 - це:

  • Можливість швидко і легко створювати нові проекти і успішно планувати їх реалізацію;
  • Чітке розуміння, як розвивати і підтримувати проекти КСВ, як залучати персонал до просування і реалізації еко-ініціатив компанії;
  • Уміння формувати ефективну команду для реалізації проектів з різних відділів;
  • Інструменти і технології як вибудовувати комунікацію таким чином, щоб при впровадженні нових проектів було мінімум опору від персоналу;
  • Можливість розслабитися, включити фізичне тіло, звільнивши думки і візуальний простір для генерації нових інсайтів, ідей та проектів як особисто для себе і для компанії;
  • Нові сили для реалізації успішних проектів, безліч позитиву і нових ідей, заряд здоров'я та енергії.

Захід організовує «Green Business» - Партнерство, до складу якого входить компанія "Меледом Трейдерс", що об'єднює транснаціональні корпорації та потужні українські компанії, проводить ефективні зустрічі та сприяє створенню результативних альянсів. 

Захід відбудеться 20-21 лютого 2020 року. 

Місце проведення зустрічі: Заміський готельно-ресторанний комплекс «Джинтама-Бриз», Київська область,
Вишгородський р-н, сел. Глибівка, урочище Зелений Бір, 8
 

Детальна інформація та реєстрація за телефоном +38 067 895 49 29 або на сайті заходу:
http://project1113558.tilda.ws/ 

 

Другие новости