Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Дослідники з Університету Райса знайшли спосіб перетворити практично будь-яку речовинну, що містить вуглець, в графен. Про розробку автори повідомили в журналі Nature.

Дослідники з Університету Райса знайшли спосіб перетворити практично будь-яку речовинну, що містить вуглець, в графен. Про розробку автори повідомили в журналі Nature.

Дослідники з Університету Райса знайшли спосіб перетворити практично будь-яку речовинну, що містить вуглець, в графен. Про розробку автори повідомили в журналі Nature.

Застосування «спалахового  графена» - можна використовувати  в якості добавки до конструкційних матеріалів, таких як бетон.

У всьому світі люди викидають від 30 до 40% їжі через її псування. А кількість пластику який потрапляє у навколишнє середовище змушує замислитися  ще сильніше. Але тепер дослідники знайшли спосіб перетворити будь-яку  сировину яка містить вуглець в цінний графен.

«По суті, ми затримуємо парникові гази, такі як вуглекислий газ і метан, який виникає під час розкладання харчових відходів на смітниках. Ми перетворюємо це вугілля в графен і додаємо отриманий графен в бетон, тим самим знижуючи кількість вуглекислого газу, що утворюється при виробництві бетону, безпрограшний екологічний сценарій з використанням графена. Перетворення сміття в скарб - це ключ до круговороту економіки», - сказав співавтор Роузбех Шахсаварі, ад'юнкт-професор інженерних наук в області цивільних і екологічних наук, матеріалознавства і наноінженерії в Rice і президент C-Crete Technologies.

Створений вченими  метод дозволяє практично миттєво отримувати графен у великих обсягах. Для цього вчені нагрівають потрібну суміш органічних відходів до трьох тисяч кельвінів за десять мілісекунд. Під час цього процесу утворюється дуже мало надлишкового тепла, так як майже вся енергія витрачається на процес піролізу. Отриманий таким чином матеріал називається «спалахом графена». Процес спалаху відбувається в спеціально розробленому реакторі, який швидко нагріває матеріал і виділяє всі невуглецеві елементи у вигляді газу. Під час розробленого процесу крім цільового матеріалу утворюються також різні гази, такі як кисень і азот, які потім можна використовувати у виробничих цілях. Вчені повідомляють, що продукту не потрібно ніякої додаткової очистки, він може відразу використовуватися за своїм призначенням. 

За словами дослідників,  застосування «спалахового  графена» - можна використовувати  в якості добавки до конструкційних матеріалів, таких як бетон. З огляду на те, що сьогодні ціна графена коливається від 67 до 200 тисяч доларів за тонну, розробка американських вчених може дозволити знизити його собівартість в кілька десятків, а то і сотень разів. Тепер дослідники мають намір удосконалити свій метод, щоб виробляти по кілограму графена в день.

Багато корисних матеріалів можна зробити з отриманої сировини зі сміття, знизивши тим самим собівартість кінцевого продукту. Всі вони потребують впровадження сортування сміття мешканцями країни та налагодженої системи збору та розподілу сировини.

 

Джерело: інтернет-видання www.sciencedaily.com

 

Харчові відходи - це добрива!

FoodCycler - інноваційний пристрій для переробки харчових відходів на добриво

Чому важливо зменшувати обсяг та переробляти харчові відходи 

 

Другие новости