Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Компостування та переробка харчових відходів приводить не лише до покращення екології, а ще й до суттєвої економії - приклад Південної Кореї

Компостування та переробка харчових відходів приводить не лише до покращення екології, а ще й до суттєвої економії - приклад Південної Кореї

Компостування та переробка харчових відходів приводить не лише до покращення екології, а ще й до суттєвої економії - приклад Південної Кореї

З 2005 року у Південній Кореї не викидають зіпсовані продукти та інші харчові відходи на сміттєві полігони. Там впевнені, що харчові відходи - це добриво, корм для тварин, джерело біогазу та сировина для біо-палива.

Південна Корея в 1995 переробляла всього 2% своїх харчових відходів. Тепер їй вдається переробляти до 95%. 

За даними Міністерства навколишнього середовища, в середньому південнокорейці викидають 930 грамів сміття в день, 40 відсотків з яких складають харчові відходи. Це становить понад 130 кг харчових відходів на душу населення в рік.

Для порівняння, за даними Продовольчої і сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй, харчові відходи на душу населення в Європі і Північній Америці становили від 95 до 115 кг на рік.

В 2005 році в Південній Кореї було забороненно  викидати  продукти  на звалище, а в 2013 році уряд запровадив обов'язкову переробку харчових відходів з використанням спеціальних біорозкладних  пакетів. В середньому сім'я з чотирьох чоловік платить за такі пакети 6 доларів в місяць, що стимулює людей до побутового компостування.

Південнокорейський уряд запровадив  радикальні заходи для того, щоб утилізувати  гори непотрібної їжі. Технології зіграли провідну роль. У 2013 році Сонгпа, район на південному сході Сеула, почав впроваджувати централізовану систему збору харчових відходів на основі радіочастотної ідентифікації (RFID) в декількох квартирних комплексах по всьому місту. Жителям були видані унікальні електронні ідентифікаційні мітки, які вони використовують при зберіганні харчових відходів в одному з декількох сотень пунктів збору. 

Арифметика проста: Менше сміття викидай = більше грошей зберігай. 

Протягом чотирьох років близько 4000 пунктів збору RFID були встановлені в житлових комплексах і близько 2000 - в не житлових квартирах. У 2017 році влада району Сонгпа підрахували, що система скоротила кількість харчових відходів на 36 000 тон, або 25 відсотків від того, що було викинуто в 2012 році, і досягла 7 мільярдів вон (приблизно 156 мільйонів гривень) економії бюджету.
Насправді, Південна Корея досить добре справляється зі своїми харчовими відходами за світовими стандартами.

Приблизно 95 відсотків харчових відходів в даний час переробляються: в компост, корм для тварин, тверде паливо та газоподібний метан (за допомогою анаеробного зброджування).

Ресторани та інші заклади громадського харчування у Південній Кореї також мають змогу  зменшувати власні витрати завдяки самостійній переробці харчового сміття. Мобільні та автономні утилізатори EcoVim - легко та швидко переробляють харчові відходи на добрива та сировину для біо-палива. Під час переробки виділяється конденсат, який можна використовувати як технічну воду:

 

Ознайомитись з моделями утилізатора харчових відходів EcoVim для ресторанів, готелів та харчової промисловості

Побутовий утилізатор харчових відходів

Другие новости