Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • І знов про користь органічних добрив, що були отримані з харчових відходів за допомогою побутового компостера FoodCycler

І знов про користь органічних добрив, що були отримані з харчових відходів за допомогою побутового компостера FoodCycler

І знов про користь органічних добрив, що були отримані з харчових відходів за допомогою побутового компостера FoodCycler

З радістю ділимося висновками, отриманими експериментальним шляхом.

Одразу зазначимо, що експеримент ще триває, але вже є результат, яким ми можемо поділитися. 

Як вже неодноразово раніше повідомлялося, FoodCycler не тільки зменшує обсяг харчових відходів на 80%, але і виробляє з них корисне органічне добриво, насичене поживними речовинами. Ми вже публікували результати зростання кімнатної рослини після підживлення на прикладі гібіскуса (китайської троянди), а сьогодні хочемо поділитися результатами нашого експерименту, розпочатого 7 місяців тому.

Для експерименту ми придбали дві однакові пальми, які пересадили в однакові за обсягом горщики в однаковий за складом грунт. У коричневий горщик ми додали трохи органічного добрива, отриманого в результаті переробки харчових залишків за допомогою FoodCycler, білий горщик залишили без змін.

Для чистоти експерименту ми не міняли розмір та розташування горщиків, не вносили зміни до складу грунту - лише поливали за необхідністю. І ось, що отримали через 7 місяців:

 

За весь період експерименту обидва рослини виросли не більше, ніж на 5 см. Перші 3 місяці пальми росли однаково, але після цього періоду ми почали замічати певні зміни - пальма в коричневому горщику (з грунтом, підживленим органічним добривом) почала активно випускати нові листочки, вона має більш гармонійний вигляд і зараз виглядає набагато пишніше і здоровіше свого близнюка.

Виходячи з представлених результатів, можна зробити висновок, що поки грунт був новий та насичений поживними речовинами, коріння рослин споживали їх і росли однаково. Після виснаження грунту, рослина у коричневому горщику почала брати поживні речовини з органічного добрива.

 

Будемо раді, якщо Ви поділитеся своїми спостереженнями від використання органічних добрив для підживлення грунту кімнатних рослин, а ми спостерігаємо далі за результатами своїх експериментів.

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

 

Другие новости