Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Використана рослинна олія та харчові відходи - джерело сировини для біопалива

Використана рослинна олія та харчові відходи - джерело сировини для біопалива

За останні кілька років біопаливо розглядають як найкращу альтернативу викопному паливу - воно НЕ забруднює навколишнє середовище так сильно, як існуючі джерела палива, вирішує питання утилізації деяких видів відходів, та є набагато дешевшим.

Отже, з чого робиться біопаливо?

Одним з найпопулярніших джерел біопалива є відпрацьована рослинна олія. Рослинна олія використовується у великій кількості в домашніх господарствах і підприємствах громадського харчування, тому проблем зі збором та обсягом залишків відпрацьованого масла виникнути не повинно - досить тільки домовитися про умови співпраці. На заводі дана сировина проходить хімічну очистку від різних домішок і подальшу обробку, поки вже не стане придатною для використання в якості палива.

Впровадивши таку технологію виробництва біопалива в Україні, можна відразу вирішити 3 нагальних питання:

  • скоротити обсяги використання викопного палива,
  • здешевити собівартість і ціну реалізації біопалива,
  • усунути проблему викиду рослинних жирів в каналізаційні та стічні системи.

На ряду з іншими джерелами біопалива, які, в першу чергу, є продуктами харчування (наприклад, кукурудза, масло каноли, солодкі палички ...), використана рослинна олія має велику перевагу, тому що являє собою відходи, які забруднюють навколишнє середовище і вимагають екологічної утилізації.

 

Також, серед ефективних джерел сировини для отримання біопалива слід виділити суху суміш, отриману з харчових відходів, перероблених в промисловому утилізаторі EcoVim. 

EcoVim - мобільне, автономне обладнання, призначене для екологічної переробки харчових відходів в ресторанах, готелях, їдальнях, навчальних закладах, підприємствах харчової промисловості та інших об'єктів господарювання, в результаті діяльності яких утворюються даний вид відходів.

Харчові відходи займають близько 50% від загального обсягу викидів ТПВ та представляють собою джерело утворення шкідливого газу (метан), що призводить до самозапалення сміттєзвалищ та парникового ефекту.

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

 

5R або що людина може зробити корисного для довкілля

Спеціальна пропозиція на період ізоляції

Другие новости