Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Природа – наш спільний дім

Природа – наш спільний дім

Папа Францизск закликав всіх мешканців Планети відновити зусилля для того, щоб любити та цінувати чудесний дар землі, та подякував активній громаді за їх внесок у збереження природної спадщини.

Людина, останнім часом, почала забувати, що вона є лише одним з представників біорозмаїття, що заселяє нашу Планету, а природа – це не лише джерело ресурсу, а, насамперед, наш спільний дім. Унаслідок господарювання, особливо в останнє століття, в Україні відбулися значні зміни в ландшафтах та середовищах існування. Різко зменшилася площа, зайнята природними угрупованнями — до 29%, в тому числі лісами — до 14,3% території країни, було практично знищено степ як природний біом, значних змін зазнали гідрологічні умови території у зв'язку з будівництвом рівнинних гідроелектростанцій та створенням водосховищ, осушенням боліт Полісся та обводненням степу. Спостерігається антропогенне забруднення значних територій, у тому числі важкими металами, радіонуклідами, стійкими органічними сполуками, відмічено прояви девастації та синантропізації екосистем, що загрожує втратою гено-, цено- та екофонду та формує соціально-екологічний дискомфорт населення. 

Природні катаклізми: надмірні опади, смерч, повені, пилові бурі, лісові та торф’яні пожежі, посухи, урагани, тощо – це наслідки діяльності людини.
 

БОГ ПРОЩАЄ ЗАВЖДИ, ЛЮДИНА - ДЕКОЛИ, ПРИРОДА - НІКОЛИ!
Ми, – зазначив папа Франциск, – згрішили проти землі і проти свого ближнього, і, по суті, проти Творця, доброго Отця, Який забезпечує кожного і бажає, щоб ми жили разом у спільності та процвітанні».
Настав час оновити нашу любов до спільного дому, опікуватися ним та найслабшими членами нашої великої родини.

Лише разом, поступовими кроками ми можемо перемогти глобальні катаклізми. Але для цього людина повинна відмовитись від надмірного споживання природних ресурсів, шукати та впроваджувати альтернативні джерела енергії та у своїй діяльності, перш за все, враховувати інтереси інших мешканців загального дому.

Людина прагне впливати на природу, але при цьому не можна порушувати принцип оптимальної різноманітності. Якщо це не враховувати, то система буде непередбачувано реагувати на зміну зовнішніх умов. 


Джерело: прес-центр компанії Меледом Трейдерс
 

Другие новости