Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Що таке «чорне золото» та який його вплив на розвиток сільського та приватного господарства

Що таке «чорне золото» та який його вплив на розвиток сільського та приватного господарства

З різних причин все більше мешканців економічно розвинутих країн повертаються до самостійного вирощування їжі. Так, в США ще на початку 2014 року Національна асоціація садівництва повідомила, що кожне третє домогосподарство вирощує їжу самостійно.

Але, на відміну від своїх предків, сучасні садоводи та фермери мають справу з виснаженим ґрунтом, який потребує насичення корисними речовинами та мінералами. Хворі землі містять менше мікробів або менше органічного матеріалу. Це робить їх менш активними і менш корисними для рослин. Бідні ґрунти погано утримують воду і НЕ здатні розкласти органічний матеріал на корисні будівельні блоки для нового зростання.

Вчені вкотре дійшли висновку, що найякісніше підживлює ґрунт та сприяє росту врожаю компост. Він покращує здоров'я землі так сильно, що його часто називають «чорним золотом». Органічна речовина в компості діє як губка для води. Це також резервуар для азоту, фосфору та інших мікроелементів, необхідних рослинам для росту.

Але багато хто не має можливості самостійно виготовляти компост (через брак місця, часу чи досвіду), при цьому готові здавати органічні відходи на централізовану переробку. Саме тому, великомасштабне муніципальне компостування може стати громадським ресурсом, який скоротить викиди харчових відходів на полігони (що призведе до суттєвого зменшення викидів парникових газів) та сприятиме кращому управлінню найціннішим природним ресурсом - ґрунтом.

В країнах, де вже впроваджено такі муніципальні програми, учасникам виділяється певний обсяг готового компосту в обмін на відходи, які вони надають. Це дієва мотивація в боротьбі за сталий розвиток та процвітання.

 

Статтю підготовлено за матеріалами журналу "THE CONVERSATION"

 

 

Побутовий електричний компостер - моделі та принцип роботи

Неприємні запахи, метан, загроза здоров'ю, отруєння землі та води ...

Запитання від користувачів FoodCycler

Як компостувати органічні відходи в супермаркетах та ресторанах

 

 

 

Другие новости