Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Як уряд різних країн мотивує мешканців та бізнес впроваджувати дієві інструменти для боротьби з харчовими відходами.

Як уряд різних країн мотивує мешканців та бізнес впроваджувати дієві інструменти для боротьби з харчовими відходами.

Як уряд різних країн мотивує мешканців та бізнес впроваджувати дієві інструменти для боротьби з харчовими відходами.

Харчові відходи - це глобальна проблема, що впливає на економіку, добробут і навколишнє середовище будь-якої держави. Приблизно одна третина всіх вироблених продуктів харчування втрачається, що обходиться світу в 1 трильйон доларів на рік!!!

Як уряд різних країн бореться з харчовими відходами та чому цьому питанню приділяється не тільки увагу, але і державне фінансування? Про це ми будемо розповідати в наших новинах!

А очолить список країн - Франція, для якої харчові відходи - це досить дорога проблема, адже тут щороку викидається 10 мільйонів тонн продовольства, що обходиться французам в 16 мільярдів євро на рік.

Як відомо, харчові відходи виділяють метан, тому вносять свій вагомий внесок до кліматичного потепління. До того ж, на виробництво продуктів харчування витрачається велика кількість води, яка теж стає дефіцитом у всьому світі. До цього переліку можна ще додати токсичні компоненти та канцерогени у складі вихлопних газів, який виділяється під час транспортування продуктів харчування до полиць магазина. 

За останні п'ять років у Франції запрацювали нові закони і нормативні акти, покликані сприяти скороченню харчових відходів. У 2012 році був прийнятий новий закон, який зобов'язує приватний сектор переробляти органічні відходи, якщо вони виробляють більше 120 тонн на рік. Цей регламент з тих пір отримав подальший розвиток.

В даний час переробка є обов'язковою для всіх підприємств, в тому числі в сфері готельного бізнесу і громадського харчування, які виробляють не менше десяти тонн органічних відходів на рік.

Як компостувати органіку в ресторані?

Можна укласти угоду на співпрацю з профільними підприємствами та віддати це питання на аутсорс, попередньо переконавшись в результатах їх роботи, наявності всіх необхідних дозвільних документів та виробничій базі. А можна придбати спеціальне обладнання та самостійно переробляти харчові відходи на поживне добриво - EcoVim.

Переглянути відео-презентацію використання утилізатора харчових відходів в ресторані:

У 2016 році Франція стала першою країною, яка заборонила супермаркетам викидати непродані продукти харчування. Великим супермаркетам більше не дозволяють викидати їжу хорошої якості, що наближається до терміну придатності. Замість цього вони змушені жертвувати надлишки продовольства благодійним організаціям і продовольчим банкам. Багато супермаркетів відкрили власні кулінарії для можливості переробляти «некрасиві» фрукти та овочі в готові страви.

Таким чином, уряд мотивує керівників продуктових супермаркетів, а також об'єктів гостинності (ресторани, готелі, тощо) уважно поставитися до питання закупівлі товару. 

Слідкуйте за нашими новинами та дізнайтесь, як інші країни боряться за безпечне життя без харчових відходів.

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс" з використанням матеріалів Winnow Solutions


 

Другие новости