Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Продаж застарілих та маючих непривабливий вигляд продуктів харчування зі знижкою 80% запобігають потраплянню на сміттєзвалища близько 2000 тонн харчових відходів в рік - досвід Німеччини

Продаж застарілих та маючих непривабливий вигляд продуктів харчування зі знижкою 80% запобігають потраплянню на сміттєзвалища близько 2000 тонн харчових відходів в рік - досвід Німеччини

Продаж застарілих та маючих непривабливий вигляд продуктів харчування зі знижкою 80% запобігають потраплянню на сміттєзвалища близько 2000 тонн харчових відходів в рік - досвід Німеччини

Цілі ООН в галузі сталого розвитку поставили завдання скоротити до 2030 року глобальні втрати продовольства на рівні роздрібної торгівлі та споживачів, а також скоротити втрати продовольства в ланцюжках виробництва і поставок.

Кожна людина може зіграти свою роль в досягненні цих цілей, від фермерів до домашніх господарств. Берлінська ініціатива вносить зміни, допомагаючи змінити відношення до надлишку продуктів харчування, скорочуючи існуючі рівні відходів і підвищуючи обізнаність про проблему. 

Один німецький супермаркет веде війну з харчовими відходами, продаючи товари, забраковані іншими магазинами. У берлінському продуктовому магазині SirPlus продаються банки і пакети з їжею, близькі до закінчення терміну придатності, деформовані фрукти і овочі зі знижками до 80%. Крім відвідування магазину, клієнти можуть підписатися онлайн, щоб отримувати доставку коробок, що містять випадковий асортимент товарів.

Магазин працює в тісному партнерстві з харчовою промисловістю, отримуючи надлишки або небажані продукти від фермерів, логістичних компаній, оптових і роздрібних продавців. Постачальники або жертвують свої відходи, або отримують додатковий дохід, продаючи їх, позбавляючи від необхідності платити за утилізацію, щоб позбутися від них.

Коли склад магазину заповнений, продукти харчування, які не можуть бути розміщені, надаються безкоштовно місцевим благодійним організаціям. 

Харчові продукти можуть бути забраковані іншими супермаркетами або постачальниками з багатьох причин, включаючи розфасовані товари з неправильним  маркуванням або свіжі фрукти і овочі, які виросли візуально непривабливі.

Перш ніж потрапити на полиці магазину, продукти ретельно перевіряються, щоб переконатися, що все безпечно для вживання. Якщо є які-небудь сумніви, викликається лабораторія.
 

Кожна родина може компостувати органіку вдома та зменшувати обсяг викидів харчових відходів на 90%. Британський винахід FoodCycler - побутовий утилізатор харчових відходів переробляє їх на органічне добриво всього за 4-6 годин, без шуму та запахів. 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

 

Утилізація харчових відходів вдома

Наслідки та вплив харчових відходів на здоров'я громадян

Чому зменшення обсягів харчового сміття не менш важливе за пластик

100 британских предприятий и организаций подписали обязательство по сокращению своих пищевых отходов вдовое

Переработка пищевых отходов в FoodCycler

Другие новости