Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • Японське село Камікацу прагне стати першим населеним пунктом з нульовими відходами в світі до кінця 2020 року! Рівень утилізації в них вже досягнув відмітки 81%, залишилось зовсім трохи.

Японське село Камікацу прагне стати першим населеним пунктом з нульовими відходами в світі до кінця 2020 року! Рівень утилізації в них вже досягнув відмітки 81%, залишилось зовсім трохи.

Японське село Камікацу прагне стати першим населеним пунктом з нульовими відходами в світі до кінця 2020 року! Рівень утилізації в них вже досягнув відмітки 81%, залишилось зовсім трохи.

Мешканці японського села не викидають своє сміття під паркан сусіду, не засмічують природу та навіть не спалюють його! Куди ж воно дівається?

Звичайно, до такого високого показника утилізації сміття та дисципліни в сфері поводження з відходами вони йшли не один рік, а якщо більш точно – з 2003 року. Налагодженням цього процесу займається некомерційна організація Zero Waste Academy та станція збору сміття Hibigaya. Завдяки просвітницькій діяльності та докладених зусиль небайдужих до майбутнього громадян вже протягом 15 років мешканці села Камікацу сортують відходи по 45 маркованих відсіків в 13 категоріях для усіх видів відходів, які можна переробити: алюмінієві банки, бляшані банки, банки від спреїв, металеві кришки, одяг, дерев'яні вироби, флуоресцентні лампи та ін.

Для невеликих приладів, інструментів, іграшок тощо, які все ще придатні для використання, на станції Хібігая є місцевий магазин непотрібних речей. Тут жителі можуть обмінюватися речами на свій розсуд. 

Акіра Сакано генерального директора в Zero Waste Academy впевнений, що цей подвиг можна повторити в будь-якому іншому місці. Звичайно, необхідно тісно співпрацювати з представниками міської влади, підприємствами, які використовують вторинну сировину на виробництві, та з кожною родиною, яка мешкає у селі, але це можливо. «Як місцеве співтовариство, ми не можемо змінити роботу всієї системи. Але ми можемо показати світовим лідерам, що досягнення рівня переробки 80% можливо», - зазначив Акіра Сакано, - «Вони повинні бачити, що відбувається на місцевому рівні, тому що саме тут відбуваються конкретні дії. Ці дії можна розглядати як необхідний початковий крок до масштабного руху».

 

Джерело: www.euractiv.com

 

Століттями щури процвітали в містах завдяки недбалій поведінці людей з харчовими відходами. Що можна зробити аби позбутися їх

Продаж застарілих та маючих непривабливий вигляд продуктів харчування зі знижкою 80% запобігають потраплянню на сміттєзвалища близько 2000 тонн харчових відходів в рік - досвід Німеччини

 

Дороги с применением вторсырья - экономия и долговечность

У Китаї впроваджують обладнання, здатне знезаражувати медичні відходи безпосередньо в медичних установах.

Переработка пищевых отходов в FoodCycler

 

 

 

Другие новости