Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Кава – дивовижний напій, з якого починається ранок майже кожного мешканця нашої країни. 

Кава – дивовижний напій, з якого починається ранок майже кожного мешканця нашої країни. 

За рік з приготування цього напою утворюються кілограми кавової макухи, яка зараз, в більшості випадків, викидається на смітник. Але замість цього її можна використовувати з користю.

Чи знаєте Ви, що в кавових зернах міститься багато корисних речовин і мінералів? 


Під час приготування кави частина цих речовин переходить в напій, але більшість залишається в гущі. Саме тому рекомендується використовувати кавову макуху під час висадки розсади і молодих рослин, так як він добре стимулює зростання. Запах кави відлякує шкідників, але при цьому привертає дощових черв'яків, які теж дуже корисні для рослин.


Якщо використовувати кавову макуху для підживлення кімнатних рослин, то рекомендується її спочатку висушити. Для цього підійде микрохвильова піч, духова шафа або FoodCycler.

У FoodCycler разом з кавовою макухою можна додати інші харчові відходи та отримати більш насичене добриво. На фото представлен результат переробки кавової макухи разом з фруктами та макаронними виробами. Отримане добриво вже придатне до використання для підживлення кімнатних рослин та відкритого грунту.

Споживай розумно! Використовуй з користю!

 

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

 

Утилізатор харчових відходів зі знижкою - акція діє до 1 червня 2020 року!


Актуальні питання щодо переробки харчових відходів у FoodCycler


І знов про користь органічних добрив, що були отримані з харчових відходів за допомогою побутового компостера FoodCycler


 

Другие новости