Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Їжа дуже цінна, щоб її просто викидати ...

Їжа дуже цінна, щоб її просто викидати ...

Кухня ресторану - дивовижне місце, де народжується смак. Але і тут, поряд з творчістю, повинні бути присутніми аналіз і розрахунок. Як впровадити відповідальне споживання та суттєво зменшити статтю витрат в готельно-ресторанному бізнесі?

Аналізувати потрібно все і навіть відходи, які викидаються протягом зміни. А точніше, ОСОБЛИВО ХАРЧОВІ ВІДХОДИ!!!

  • По-перше, вони завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу,
  • По-друге, наслідки від їх захоронення на сміттєвих полігонах згубно впливають на здоров'я людей і тварин,
  • По-третє, харчові відходи виділяють метан,
  • І нарешті по-четверте, саме тут витрачаються колосальні суми грошей, яких часом дуже бракує в операційній діяльності!
У цьому впевнені розробники унікальної системи, здатної розпізнавати не тільки найменування викинутого продукту, але і загальну суму фінансових втрат за статтею незатребуваної їжі в ресторані.
Система називається Winnow і являє собою гібрид сміттєвого відра і ваг, забезпечених штучним інтелектом і відео-камерою. Дані щодо викинутих за зміну продуктів харчування надходять шеф-кухарю автоматично. Отримана інформація дозволяє легко і швидко прийняти рішення і внести необхідну корекцію в рецептуру або меню.
У Дубаї Winnow стає все більш популярним у власників готелів і ресторанів. "Втрата їжі - це не тільки реальна проблема бізнесу, а й соціальна і економічна проблема. І це те, з чим дійсно потрібно боротися», - стверджують користувачі системи Winnow.

Слід зазначити, що Winnow – не єдина система в світі, яка аналізує харчові залишки та надає вичерпну інформацію щодо втрат в натуральному та грошовому еквіваленті. Раніше ми вже писали про аналогічний пристрій – розумне відро Kitro. Генеральний менеджер готелю D'Angleterre в Женеві, г-н Домезон, розповів, як система штучного інтелекту допомогла виявити ряд небажаних витрат:
 

«Вранці за сніданком, ми подавали яєчню-базіку та прикрашали її помідором черрі. Але потім, завдяки Kitro, ми зрозуміли, що ніхто не їв помідори черрі у цій страві», - пояснює він. Тоді керівництвом було прийнято рішення не прикрашати цю страву, а «зекономлені» помідори черрі використати там, де їх точно з’їдять та вони не потраплять у сміття чи компост. 

Ось так, технології не стоять на місці, та є вже інструменти, які дозволять споживати розумно навіть ресторанам та готелям. Хоча… можливо ці системи можна використовувати і в продуктових супермаркетах? Якщо так, то це було б чудово! 

Впроваджуючи розумні технології та штучний інтелект, можна зменшити утворення харчових відходів на 70%, а потім і їх переробити на добриво за допомогою EcoVim – обладнання для мобільного та автономного компостування на підприємствах

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"

 

Kitro – розумне відро для скорочення витрат ресторану.

 

Чому зменшення обсягів харчового сміття не менш важливе за пластик

 

Другие новости