Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс
  • Меледом Трейдерс
  • Новости
  • До чого може привести заборона пластикової упаковки – висновки британської організації Green Alliance

До чого може привести заборона пластикової упаковки – висновки британської організації Green Alliance

До чого може привести заборона пластикової упаковки – висновки британської організації Green Alliance

Цікаве дослідження провела британська організація Green Alliance, в результаті якого прийшла до висновку, що не у всіх випадках відмова від пластикової упаковки піде на користь навколишньому середовищу.

Деякі супермаркети у Великобританії віддають перевагу напоям в картонних коробках, вважаючи, що вони можуть бути перероблені. Але, за даними британської організації Green Alliance, тільки третина таких упаковок в країні йде на переробку. Зміна упаковки була викликана занепокоєнням покупців про вплив пластикових відходів на океани. Але скляні пляшки, наприклад, набагато важче пластикових, тому на їх транспортування йде більше палива і, відповідно, проводиться більше забруднюючих викидів. 

Паперові пакети, як правило, при утилізації мають більш високий рівень вуглецевих викидів, ніж пластикові пакети, і їх складніше використовувати повторно.

Також представник британської організації Green Alliance, Ендрю Опі, зазначив: «Пластик залишається найефективнішим матеріалом при багатьох обставин. Наприклад, огірки, загорнуті в пластик, служать довше на 14 днів, скорочуючи кількість харчових відходів.
Досить неоднозначний висновок та є над чим поміркувати та посперечатись…

На наш погляд, відмовлятися від пластикової упаковки все таки варто, а щоб при цьому не збільшувалась кількість харчових відходів, треба більш уважно відноситись до покупок (як приватних, так і підприємств: супермаркетів, підприємств громадського харчування). Аналіз продажу та планування – є основа та безперервний процес для ефективного розвитку будь-якого підприємства. Також, на нашу думку, доречно впроваджувати стратегію знижок продукції, яка не відповідає стандартам зовнішнього вигляду або термін якої добігає кінця найближчим часом. Суттєва знижка допоможе більш якісно харчуватися багатьом мешканцям країни та зменшити обсяг харчових відходів, на які перетворюються непродані продукти харчування.
Харчові відходи можна переробляти вдома за допомогою класичного компостеру та хробачків, або сучасної технології утилізації харчових відходів FoodCycler. Обидва методи переробки дозволяють зменшити обсяг харчових відходів та отримати корисне добриво, збагачене поживними речовинами.
Також, під час вибору, слід враховувати, що скляну тару можна неодноразово використовувати і вона більш довше прослужить, ніж пластикова. І це відноситься не лише до напоїв, а й до харчових добавок та спецій (наприклад, гірчиця, майонез). Згодні, що скляна тара потребує більш місця для транспортування, це, звичайно, призводить до збільшення викидів вуглекислого газу. Але, СО2 можна нейтралізувати за допомогою зелених насаджень, а чим компенсувати викиди важких металів, хімікатів, токсинів та мікропластику , які потрапляють в грунт та водойми, а потім і до будь-якого живого організму, отруюючи його???

Згодні з висловом Ендрю Опі в тому, що: «Цілісна стратегія щодо відходів і ресурсів - це стратегія, в якій пріоритетна увага приділяється зменшенню впливу на навколишнє середовище товарів, які ми купуємо, а не просто зменшення використання пластмас». Тому до цього питання варто підходити комплексно та із залученням всіх представників цієї ланки:

ВИРОБНИК - ПРОДАВЕЦЬ - ПОКУПЕЦЬ - ПЕРЕРОБНИК - ВЛАДА.


Життя – найцінніший скарб кожної людини. Тому слід замислитись сьогодні над такими наслідками, до яких приводить неефективна система поводження з відходами, як здоров’я громадян, якість і тривалість їх життя. Поки що, нажаль, тривалість життя українців залишається найнижчою в Європі. 

Не можна просто збільшувати кількість полігонів, які б вони не були. Слід планувати впровадження інноваціних технологій, спрямованих на переробку та утилізацію відходів в місцях їх виникнення, впроваджувати переробку вторинної сировини в кожному регіоні, реалізувати інфраструктуру, яка б дозволила мешканцям всіх населених пунктів (від маленького села до великого мегаполіса) сортувати сміття. Доречі, в Японії сортування сміття мешканцями здійснюється на 36 фракцій!!! (не лише пластик, скло та папір, як в Україні), але там кожен знає, що саме виробляється з кожної фракції сировини, а методичка по сортуванню представлена на 27 сторінках та є в кожній оселі.


Джерело: прес-центр компанії «Меледом Трейдерс» з використанням матеріалів www.bbc.com 
 

 

Продаж застарілих та маючих непривабливий вигляд продуктів харчування зі знижкою 80% запобігають потраплянню на сміттєзвалища близько 2000 тонн харчових відходів в рік - досвід Німеччини

У Китаї впроваджують обладнання, здатне знезаражувати медичні відходи безпосередньо в медичних установах.

Компостування та переробка харчових відходів приводить не лише до покращення екології, а ще й до суттєвої економії - приклад Південної Кореї

Заборона та значне скорочення виробництва пластмасових виробів.

Переработка пищевых отходов в FoodCycler

И снова о пользе органических удобрений, полученных из пищевых отходов с помощью FoodCycler (Фудсайклер)

Другие новости