Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Шість основних поживних речовин для рослин

Шість основних поживних речовин для рослин

Яскравий сад та багатий врожай - гордість господаря. Чим можна підживлювати ґрунт, щоб досягти очікуваного результату?

Рослинам необхідно отримувати тринадцять різних поживних речовин з ґрунту, щоб повноцінно розвиватись. Шість з цих поживних речовин рослини потребують у великій кількості - це азот, фосфор, калій, магній, сірка і кальцій. Саме вони допомагають створювати нові клітини, які потім організовуються в рослинну тканину.

 

  • Фосфор відповідає за допомогу в зростанні кореневої системи та квітів. Фосфор також допомагає рослинам протистояти стресам навколишнього середовища, суттєвим змінам температур;
  • Азот впливає на розвиток листя рослин;
  • Калій зміцнює рослини, сприяє ранньому росту і допомагає утримувати воду.
  • Магній сприяє зеленому забарвленню рослин;
  • Сірка допомагає рослинам протистояти хворобам, сприяє росту рослин і утворенню насіння, допомагає у виробництві амінокислот, білків, ферментів і вітамінів.
  • Кальцій сприятливо впливає на ріст та розвиток клітинних стінок. Це важливо, тому що добре розвинені клітинні стінки допомагають рослині протистояти хворобам. Це також необхідно для поглинання азоту рослиною.

 

Три з перерахованих вище речовин можна отримати з харчових відходів навіть в себе вдома. 
Компанія Food Cycle Science, яка є розробником електричного побутового компостеру FoodCycler, провела дослідження отриманої сухої суміші, яка утворилася після переробки харчових відходів в компостері FoodCycler. Дослідження показало високий рівень вмісту корисних поживних речовин (фосфор, азот і калій), а саме:

Натрій – 7 470 м.ч.
Калій – 8 100 м.ч.
Фосфор – 15 500 м.ч.
Азот – 47 600 м.ч.

На результати росту рослин впливає також спосіб підживлення та час висадки рослин після нього. Для досягнення максимально бажаного ефекту необхідно:

  • Отриману за допомогою FoodCycler суміш додавати безпосередньо у ґрунт, а не поверхнево;
  • Висаджувати рослини після 4 тижнів з моменту підживлення ґрунту. Завдяки дії мікробів та природних факторів, поживні речовини з добрива розщеплюються у більшій кількості.

Тож, радимо почати готуватися до нового врожаю вже зараз, щоб восени підживити ґрунт органічним добривом, отриманим мінімальними зусиллями за допомогою FoodCycler. Нагадаємо, що отриману суху суміш слід зберігати в ємності у закритому приміщенні з однаковим рівнем температури, аби уникнути утворення конденсату.

Довідка:
FoodCycler – альтернативне рішення захороненню харчових відходів на сміттєзвалищах - електричний компостер, який на відміну від садового компостера, можна використовувати навіть в квартирах. Це інноваційний пристрій, що зменшує обсяг харчових відходів на 85-93% за рахунок процесу їх зневоднення та подрібнення. 

В Україні офіційним дистрибутором даного обладнання виступає компанія "Меледом Трейдерс"

Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдес"

Що таке «чорне золото» та який його вплив на розвиток сільського господарства
Природа – наш спільний дім

Неприємні запахи, метан, загроза здоров'ю людей і тварин, отруєння землі та води ..
Запитання від користувачів FoodCycler

 

Другие новости