Корзина
1 отзыв
0 800 330 234
+380 44 334 69 54
+380 99 072 32 88
+380 50 588 46 97
УкраинаКиевулица Княжий Затон, дом 9А, офис 369 (прием посетителей по предварительной записи)
Корзина
Меледом Трейдерс

Які закони та дієві кроки здійснює уряд та бізнес Італії, щоб зменшити обсяг харчових відходів

Які закони та дієві кроки здійснює уряд та бізнес Італії, щоб зменшити обсяг харчових відходів

Ми продовжуємо знайомитись з методами мотивації бізнесу впроваджувати інструменти для боротьби з харчовими відходами.

Чому саме харчові відходи ми вже зазначили у попередній новині про дієві механізми уряду Франції в цьому питанні. Країни Європейського Союзу дуже активно співпрацюють між собою та відслідковують зміни, в тому числі і в законодавстві з питань поводження з відходами. 

Тому, через 6 місяців з моменту прийняття урядом Франції закону, який забороняє супермаркетам викидати їстівні продукти, Італія зробила аналогічні кроки. 

На відміну від французького закону, який карає супермаркети за недотримання правил, італійський закон спрямований на те, щоб компаніям було простіше жертвувати непродані продукти харчування. Ця ініціатива повинна допомогти Італії попередити викидання щонайменш 1 мільйона тон продовольства на рік.
До програми активно підключаються представники бізнесу та шукають інноваційні рішення, які здатні зменшити обсяги утворення харчових відходів.

Costa Cruises - італійська круїзна лінія, яка є частиною Carnival Corporation & PLC, найбільшої в світі круїзної компанії - скористалася цим законом. Всі лайнери Costa Cruises оснащені системою Winnow, яка сканує залишки готової їжі, викинуті очистки, зіпсовані продукти харчування, тощо, та оперативно передає інформацію шеф-кухарю із зазначенням найменувань викинутих продуктів, їх вазі та вартості. Незатребувану їжу компанія передає в благодійні організації. Costa Cruises закріпила за собою роль провідної компанії в галузі сталого розвитку. Вона стала першою круїзною компанією, яка поставила за мету скорочення харчових відходів вдвічі протягом 2020 року.

Слід зазначити, що уряд та громадські екологічні організації Італії ведуть активну просвітницьку діяльність, і це також є дієвим механізмом, адже більшість заперечень та протистоянь змінам виникають через брак знань.


Джерело: прес-центр компанії "Меледом Трейдерс"    


Як уряд різних країн мотивує мешканців та бізнес впроваджувати дієві інструменти для боротьби з харчовими відходами.
Зручна альтернатива садовому компостеру
Побутовий компостер

Утилізатор харчових відходів EcoVim для супермаркетів, ресторанів та готелів

Другие новости